Zondag 18 juni 2023

Schoolgids 2023-2024

Met veel enthousiasme kondigen we onze nieuwe schoolgids aan. De schoolgids heeft een compleet nieuw uiterlijk gekregen, dat perfect aansluit bij de prachtige illustraties die onze hal sieren.

Op Sinte Lucij streven we naar een open en transparante communicatie met alle betrokkenen. Daarom is de schoolgids een belangrijk instrument voor het verstrekken van essentiële informatie over onze school en de inrichting van ons onderwijs. We zijn trots op de nieuwe vormgeving van de schoolgids waardoor deze beter overeen komt met de unieke illustraties die je terugziet in de hal van onze school. We hebben er hard aan gewerkt om de gids zo helder, toegankelijk en informatief mogelijk te maken voor een goed beeld van het reilen en zeilen van onze school.

De nieuwe schoolgids zal aan het begin van het nieuwe schooljaar digitaal beschikbaar worden gesteld op onze website. Uiteraard zijn er ook gedrukte exemplaren aanwezig voor degene die hier behoefte aan heeft.

Meer nieuws